STRÁNKA

Cukrárna

Naše cukrárna otevírá ve školním roce 2019/2020 5.9.2019.

Ceník zákusků, dortů

Nápojový lístek

Cukrárna SOU Sedlčany je svými zákusky proslulá. Naše výroba je tradiční podle původních receptur, bez používání směsí. Dále připravujeme  zákusky i podle nových trendů, které sledujeme. Sortiment máme velmi pestrý. Mezi nejoblíbenější zákusky stále patří věnečky, větrníky, ovocné košíčky, koňakové špičky a medovník. Naší specialitou je višňový dort zvaný ludláb, šlehačkové střechy, tiramisu ze zakysané smetany a cupcakes s různými náplněmi. Téměř veškerý sortiment lze objednat i v podobě mini zákusků.

Přijímáme objednávky  na svatební koláče, svatební dorty i cukroví. Objednací doba je různá. Velké objednávky jako je výroba dortů, koláčů a většího počtu zákusků je nutno objednat minimálně čtrnáct dnů dopředu. Pro velký zájem o vánoční cukroví je doba objednání nutná alespoň dva měsíce předem. Vánoční cukroví prodáváme v půl kilovém nebo kilovém balení. V jednom balení je asi dvanáct různých druhů cukroví.

V říjnu 2018 jsme otevřeli nově zrekonstruovanou cukrářskou prodejnu. Oproti dřívějšímu kiosku můžete vstoupit dovnitř do prodejny a zákusky si při nákupu lépe prohlédnout nebo si dát kávu,čaj, vodu v prostorách prodejny.

Otevírací doba prodejny:

Pondělí 9.00-14.00 hod. nebo do vyprodání,

Úterý – čtvrtek 8.00-14.00 hod. nebo do vyprodání,

Pátek – 8.00-13.00 nebo do vyprodání,

mimo prázdnin.

 

 

INFORMACE

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

ŠKOLA SE ZAPOJILA DO PROJEKTU EU OPVK
„PENÍZE STŘEDNÍM ŠKOLÁM"