STRÁNKA

Cukrárna

Otevírací doba prodejny:

Pondělí – 9.00-15.00 hod. nebo do vyprodání,

Úterý – čtvrtek 8.00-15.00 hod. nebo do vyprodání,

Pátek – 8.00-14.00 nebo do vyprodání,

mimo prázdnin.

Ceníky (aktualizované od 7. 11. 2022)

Ceník – malé zákusky

Ceník – velké zákusky

Ceník – dorty

Aktuální fotogalerii výrobků žáků oboru cukrář si můžete prohlédnout zde.

Využijte našeho venkovního posezení!

Cukrárna SOU Sedlčany je svými zákusky proslulá. Naše výroba je tradiční podle původních receptur, bez používání směsí. Dále připravujeme  zákusky i podle nových trendů, které sledujeme. Sortiment máme velmi pestrý. Mezi nejoblíbenější zákusky stále patří věnečky, větrníky, ovocné košíčky, koňakové špičky a medovník. Naší specialitou je višňový dort zvaný ludláb, šlehačkové střechy, tiramisu ze zakysané smetany a cupcakes s různými náplněmi. Téměř veškerý sortiment lze objednat i v podobě mini zákusků.

Přijímáme objednávky  na svatební koláče, svatební dorty i cukroví. Objednací doba je různá. Velké objednávky jako je výroba dortů, koláčů a většího počtu zákusků je nutno objednat minimálně čtrnáct dnů dopředu. Pro velký zájem o vánoční cukroví je doba objednání nutná alespoň dva měsíce předem. Vánoční cukroví prodáváme v půl kilovém nebo kilovém balení. V jednom balení je asi dvanáct různých druhů cukroví.

Objednávky a placení zakázek je možné pouze v kiosku. Objednávat lze také na tel. čísle 774 067 887.

V říjnu 2018 jsme otevřeli nově zrekonstruovanou cukrářskou prodejnu. Oproti dřívějšímu kiosku můžete vstoupit dovnitř do prodejny a zákusky si při nákupu lépe prohlédnout nebo si dát kávu,čaj, vodu v prostorách prodejny. Nově můžete také využít venkovní posezení.

INFORMACE

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

ŠKOLA SE ZAPOJILA DO PROJEKTU EU OPVK
„PENÍZE STŘEDNÍM ŠKOLÁM"