FILTER DLE ČASU

Měsíc: Listopad 2018

Jak vypadal letošní podzimní jarmark?

25. 11. 2018

Sobotní jarmark se jako obvykle vydařil. Překrásné perníkové adventní věnce, cukroví, koláče, chlebíčky a vánočky byly vyprodané v cuku letu. Zahradníci oslňovali svými dekoracemi a kadeřnice si zahrály na modelky a předvedly účesy a módu 20. let. Pokud jste jarmark zmeškali nebo si chcete jeho atmosféru připomenout, podívejte se do fotogalerie.

Gratulujeme našim hráčům piškvorek!

25. 11. 2018

Velká gratulace patří našim reprezentantům v oblastním kole v hraní piškvorek. Náš ryze chlapecký tým obsadil totiž krásné třetí místo. Jen tak dál!

ZVEME VÁS NA PŘEDVÁNOČNÍ JARMARK!

18. 11. 2018

Podzimní školní jarmark se koná již tuto sobotu 24. 11. 2018 od 9:00 – 12:00 v areálu SOU Sedlčany.

V prodeji budou opět výrobky našich žáků.

Přijďte nasát vánoční atmosféru, dát si štrúdl jako od maminky, zákusek, cukroví, nechat si uvařit kávu a pořiďte si adventní věnce, svícny a dekorace od našich žáků.

Vše vyrobeno z kvalitních surovin a s láskou!

Restaurace bude v provozu, dejte si něco dobrého k obědu! Speciální menu na adventní jarmark najdete zde. Více informací najdete také v pozvánce, která vyšla v Sedlčanském kraji.

..Číst dále

Projektový den ke 100. výročí založení republiky

04. 11. 2018

Na uplynulých 100 let existence naší republiky jsme se společně  podívali nejen z pohledu nejrůznějších historických událostí a osobností, ale přiblížili jsme si i vývoj trendů v oborech, které na naší škole vyučujeme.

..Číst dále

Halloween na DM

02. 11. 2018

Halloweenská tradice dostihla i naše žáky, kteří se na Domově mládeže 31.10. proměnili ve strašidelné zombie, čarodějnice a dýně. Podívejte se do fotogalerie.

INFORMACE

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

ŠKOLA SE ZAPOJILA DO PROJEKTU EU OPVK
„PENÍZE STŘEDNÍM ŠKOLÁM"