FILTER DLE ČASU

Měsíc: Květen 2019

Naši zámečníci si vyrobili vlastní handbike

22. 05. 2019

S minimálními náklady dokázali žáci 1. ročníku učebního oboru zámečník ze sedlčanského Středního odborného učiliště vyrobit funkční handbike. Stačilo jim k tomu několik vyřazených jízdních kol a jeden invalidní vozík.

..Číst dále

Zasáhni!

17. 05. 2019

K dnešní soutěži Zasáhni! se ještě vracíme zveřejněním výsledků. V nejpočetnější kategorii smíšená družstva zvítězili žáci z Petrovic před GOA a druhým družstvem Petrovic. Mezi dívkami bylo nejúspěšnější naše učiliště, druhé místo zůstalo také doma a třetí putovalo na gymnázium. Vítězství mezi chlapci získali kluci z 1. ZŠ, druzí byli naši žáci a třetí z Petrovic. Blahopřejeme a těšíme se zase příští rok.

Jarním jarmarkem jsme zahájili prodej sadby

11. 05. 2019

Jarmark se tento rok opět vydařil a sadba našich zahradníků šla na dračku. Pokud jste se nestihli zastavit nebo se na vás dnes nedostalo, pokračujeme v prodeji sazby i po jarmarku. Sadbu zakoupíte v areálu školy od pondělí do pátku od 7:30 do 13:30, pro bližší informace můžete volat na tel. číslo 775 929 052.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Jarní jarmark již tuto sobotu!!!

10. 05. 2019

Jarní jarmark na nádvoří školy se koná již tuto sobotu 11. 5. od 8:30. Přijďte podpořit naše žáky, zakupte si jejich výpěstky a výrobky nebo si u nás vyberte dárek pro maminky k jejich nedělnímu svátku!

INFORMACE

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

ŠKOLA SE ZAPOJILA DO PROJEKTU EU OPVK
„PENÍZE STŘEDNÍM ŠKOLÁM"